W dniach 6-8.02.2007 w warszawskim Centrum Expo XXI odbyła się III edycja Międzynarodowych Dni Reklamy RemaDays. Na 10000 m2 spotkało się blisko 330 wystawców z ponad 6000-mi zwiedzających z kraju jak i zagranicy. Dzięki tak licznej obecności wystawców i zwiedzających targi RemaDays stały się najważniejszym centrum wymiany doświadczeń i usług handlowych w branży reklamowej na rynku Europy Środkowo - Wschodniej.

W pierwszym dniu imprezy targowej została rozlosowana atrakcyjna nagroda, którą w tym roku był ekskluzywny Laptop Lamborghini VX 1 firmy ASUS. Nietuzinkowy notebook ufundowany przez organizatora targów firmę GJC Inter Media, trafił do Pani Agnieszki Pająk, dyrektor zarządzającej ART Vision z Jaworzna.

Oprócz bogatej oferty wystawienniczej z zakresu reklamy w hali nr 3 odbył się trzydniowy kongres tematyczny, w którym po raz pierwszy, wzięły udział także firmy z branży upominków reklamowych. Pierwszy dzień kongresu upłynął pod hasłem Business & Promotion Gifts, dzień drugi - pod tytułem Visual & Printing, natomiast trzeci dzień kongresu realizowany był pod hasłem Marketing & Internet. Przeprowadzenie kongresu podczas III edycji targów RemaDays miało na celu przedstawienie aktualnych, najważniejszych zagadnień, nowości, problemów oraz wiedzy z dziedziny reklamy, poligrafii i marketingu.

Powodzenie III edycji udowodniło, że Międzynarodowe Dni Reklamy RemaDays są niezwykle potrzebnym wydarzeniem w branży reklamowej. Popularyzacja RemaDays jako największego eventu reklamy Europy Środkowo - Wschodniej, a także owocna współpraca z mediami zagranicznymi, spowodowały duże zainteresowanie i wzrastającą liczbę nie tylko polskich, ale i zagranicznych zarówno wystawców jak i zwiedzających. Sukces III edycji jest kolejnym motywującym impulsem dla organizatorów do dalszego rozwoju w szczególności do intensywnej promocji RemaDays na rynkach zagranicznych.

Również pierwszego dnia imprezy RemaDays w warszawskim klubie Arco odbyła się Gala Wystawców podczas której zostały wręczone "Korony Reklamy" dla najlepszych firm w branży artykułów reklamowych oraz nagroda "Displayer" dla najlepszych producentów ekspozytorów w Polsce.
Korony Reklamy w kategorii producent otrzymali: I miejsce - Leszczyńska Agencja Wydawnicza, II miejsce - B&B Słodycze Reklamowe, III miejsce - Senator Polska. W kategorii importer zwycięzcami zostali: I miejsce - Macma Polska, II miejsce - Pomorska Agencja Reklamowa, III miejsce - Visanen. Koronę Reklamy dla najlepszej agencji reklamowej programu Solidni w Biznesie otrzymała agencja Media Nord. W tym roku organizatorzy stworzyli jeszcze jedną kategorię na najlepszy, zdaniem głosujących mediów, Produkt Roku. Zwycięzcą została firma Bonus Marengo za "szachy stanowiące jeden z elementów Oldus Collection". Wyróżnienia otrzymali Macma Polska za kolorowe zakreślacze oraz Zakład Galanterii Skórzanej Stefania za portfel damski z kryształami Swarovskiego. Jak zwykle podczas Gali Wystawców nie zabrakło licznych atrakcji, takich jak występ zespołu Jumbo Africa, bowling, pyszny poczęstunek. Sponsorami tegorocznych nagród były firmy Lava Group Polska, Zibi sp.zo.o. oraz Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne.

Lista nagród Displayer - najlepszych ekspozytorów reklamowych wyprodukowanych w poprzednim roku:

GRAND PRIX : Coffe Point Nescafe,
Producent: Arteo Design & Production
II MIEJSCE : Logitech MX Revolution
Producent: Alrec Sign & Display
III MIEJSCE: FIFA Word Cup
Producent: Willson & Brown

Nagrody w kategoriach:
KOSMETYKI: szafa Pantene
Producent: Willson & Brown
ARTYKUŁY SPOŻYWCZE: Nestle Noir
Producent: Willson & Brown
NAPOJE: Heineken Stand
Producent: Arteo Design & Production
CHEMIA GOSPODARCZA: regał BRITA
Producent: Arteo Design & Production
FARMACEUTYKI: display Hepatil
Producent: Willson & Brown
MODA & SPORT: regał ESPRIT
Producent: FORMA Bogdan Olech
VARIA: Coffe Point Nescafe
Producent: Arteo Design & Production

KATEGORIE SPECJALNE:
CONCEPT DISPLAY: display Geox
Producent: Willson & Brown
EXCLUSIVE: ekspozytor ulotek z oknem LCD
Producent: WMS

NAGRODA PUBLICZNOŚCI:
Stand Platformy Cyfrowej N
Producent: Extend Vision

WYRÓŻNIENIA:
"Porcja Warzyw" - producent: BOLD
Display "Elipsa Bols" - producent Willson & Brown
"ELAN Ski display" - producent: Alrec Sign & Display
"SE M600" - producent Alrec Sign & Display
"Brama" - producent BRANALDI
"Knorr Cubitos" - producent Arteo Design & Production 
     
NEWS
Media zagraniczne...
3 w 1...
Kompleksowa oferta dla wystawców...
RemaDays wyrasta na lidera w Europie Środkowo Wschodniej i ważnego gracza w Europie...
Sponsoring maratonu rowerowego...